نمایش 1–12 از 38 نتیجه

ساعت تگ هویر فرمول یک مشکی اتوماتیک Tagheuer Formula 1 T9731G

قیمت اصلی ۳,۷۹۵,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۳,۵۱۱,۱۱۰ تومان است.

ساعت مچی تگ هویر اکواریسر صفحه مشکی اتوماتیک Tagheuer Aquaracer T5023G

قیمت اصلی ۳,۶۹۴,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۳,۴۹۴,۴۰۰ تومان است.

یکی از پرآوازه ترین برند های سوئیسی، برند قدرتمند تگ هویر (Tagheuer) میباشد. برندی که عمر آن بیش از یک قرن هست. این کمپانی در سال 1865 میلادی توسط یک جوان 20 ساله به نام ادوارد هویر تأسیس شد. نوآوری ها و ابتکار های تگ هویر در تولید ساعت مچی زبانزد هست. شعار معروف این کمپانی که بعد از گذشت این سالها همچنان برقرار است .
اگر بخواهیم به یکی دستاورد های مهم این برند اشاره کنیم، اختراع سردسته ی پیچی برای تنظیم ساعت و جایگزین کردن آن بجای کلید برای کوک و تنظیم ساعت؛ یکی از مهمترین اختراعات و نوآوری های تگ هویر به دنیای ساعت میباشد.

همچنین با شروع مسابقات ورزشی در سراسر جهان از سال 1880 میلادی، این تگ هویر بود که با تولید انبوه ساعت های کرنوگراف جیبی توانست هدیه ای ارزنده به دنیا دهد. از این ساعت های جیبی بیشتر برای سنجش زمانی خاص مخصوصاً در مسابقات رالی بکار برده میشد.
ساعت های این برند جزو ساعت های سوپر لوکس دنیا تلقی میشود که نظر هر بیننده ای را به خود جلب خواهد کرد.
از اصلی ترین زیر مجموعه های تگ هویر میتوان به Tagheuer Carrera Collection ، Tagheuer Formula1 ، Tagheuer Aquaracer ، Tagheuer Autavia ، Tagheuer Monaco اشاره کرد. قیمت محصولات تگ هویر از حدود 6 هزار دلار آغاز میشود.
بی شک تگ هویر یکی از مدعی های اصلی تولید ساعت مچی در جهان است.
برای خرید ساعت تگ هویر میتوانید از میراکو راهنمایی بگیرید تا اگر علاقه به ساعت های این برند دارید بهترین انتخاب را داشته باشید.