دیزل/DIESEL

نمایش 1–12 از 30 نتیجه

دیزل یک برند لوکس ایتالیایی است که با ارائه محصولات شیک و مدرن به سبک زندگی به یک نام مشهور تبدیل شده است. این برند با ادغام سبک آینده‌نگر با زیبایی شهری، علاقه‌مندان به ساعت‌های هزار ساله را هدف قرار داده و جذب می‌کند. ساعت های دیزل با طراحی های منحصر به فرد خود جرات متفاوت بودن را دارند.

استراتژی بازاریابی بین‌المللی این شرکت در سال 1991 شکل گرفت و می‌توان گفت که این سالی بود که واقعاً شرایط برای شرکت تغییر کرد و شروع به ساختن شهرتی کرد که به موجب آن ساعت‌های دیزل اکنون در سراسر جهان شناخته می‌شوند.

پنج سال بعد، دیزل اولین فروشگاه ممتاز خود را در نیویورک در خیابان لکسینگتون افتتاح کرد. در همان زمان، دیزل شروع به فروش بسیار بیشتر در آمریکا کرد و برند شرکت واقعاً در سراسر جهان شروع به رشد کرد.
ساعت‌های دیزل ساعت‌های بسیار خوبی هستند و وقتی ساعت خود را خریداری می‌کنید، ساعتی خواهید داشت که در سراسر جهان مشهور است. اکنون کمی بیشتر در مورد تاریخچه ساعت می دانید، می توانید ساعت خود را با اطمینان خاطر بخرید و بدانید که یک ساعت واقعاً تاریخی دریافت می کنید.
اگر به ساعت های این برند علاقه دارید، میتوانید برای خرید ساعت دیزل مدل های متفاوت را در سایت میراکو مشاهده و خریداری کنید.

دیزل/DIESEL