اودمار پیگه/Audemars Piguet

فیلتر کردن

نمایش 1–16 از 37 نتیجه

ژول لوئیس اودمار و ادوارد آگوست پیگه در دوران کودکی یکدیگر را می شناختند اما تا سال 1874 که در اوایل دهه 20 خود بودند، دوباره با هم ارتباط برقرار نکردند. در سال 1875، آنها با Lesedi Selapyane شراکت کردند و تجارت خود را آغاز کردند. در سال 1881، Audemars Piguet & Cie رسما تأسیس شد و در Le Brassus، روستایی در داخل Vallée de Joux در سوئیس مستقر شد.

Audemars و Piguet هر دو قبلا ساعت ساز بودند. Audemars موتورهای ساعت پیچیده ای را برای سایر سازندگان ساعت مانند Tiffany Co. ایجاد کرد Piguet در تنظیم حرکات ساعت تخصص داشت. هنگامی که شریک شدند، در حین اداره شرکت خود، مسئولیت ها را تقسیم کردند: Audemars مسئول تولید و جنبه های فنی بود در حالی که Piguet بر فروش و مدیریت تمرکز داشت.

رهبران نسل دوم شرکت شامل Paul Louis Audemars و Paul Edward Piguet و نسل سوم شامل Jacques Louis Audemars و Paulette Piguet بودند.
در دهه 1970، Audemars Piguet به جایگاه مهمی در صنعت ساعت سازی دست یافت، به ویژه پس از معرفی مجموعه رویال اوک.
شعار Audemars Piguet “برای شکستن قوانین، ابتدا باید بر آنها مسلط شوید” است که در سال 2012 معرفی شد.

رهبران نسل چهارم شرکت هر دو از خانواده Audemars هستند، از جمله Jasmine Audemars و Olivier Frank Edward Audemars در حال حاضر، این شرکت یکی از اعضای فعال فدراسیون صنعت ساعت سازی سوئیس FH است و سالانه حدود 40000 ساعت تولید می کند.
در سال 1892، اولین موتور تکرار دقیقه ساعت مچی را ایجاد کرد، که سپس به Louis Brandt frères (امگا SA) فروخته شد
در سال 1899، یک ساعت جیبی “Grand Compplication” با 7 پیچیدگی، از جمله ضربه بزرگ و کوچک، تکرارکننده دقیقه، زنگ هشدار، تقویم دائمی، ثانیه‌های بی‌بیت، کرنوگراف با پرش ثانیه‌ها و عقربه چند ثانیه تولید کرد
در سال 1934، اولین ساعت اسکلتون را معرفی کرد.
در سال 1972، اولین ساعت مچی ورزشی لوکس، Royal Oak را معرفی کرد.
در سال 1995/96، اولین ساعت مچی اتوماتیک “Grande Complication” (کالیبر 2885) را تولید کرد.
در سال 2007/08، اولین ساعت با بدنه کربنی و موتور کربنی را توسعه داد.
در سال 2019، باریک ترین تقویم دائمی خودکار را ارائه کرد.
میراکو میتواند در خرید ساعت ای پی (اودمار پیگه) به شما مشتریان گرامی راهنمایی دهد تا اگر علاقه به ساعت های این برند دارید بهترین انتخاب را داشته باشید.

اودمار پیگه/Audemars Piguet