نمایش 1–12 از 49 نتیجه

ساعت ای پی مردانه بند رابر صفحه طوسی Audemars Piguet A8650G

قیمت اصلی ۲,۵۸۵,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۲,۳۴۴,۴۰۰ تومان است.

ژول لوئیس اودمار و ادوارد آگوست پیگه در دوران کودکی یکدیگر را می شناختند اما تا سال 1874 که در اوایل دهه 20 خود بودند، دوباره با هم ارتباط برقرار نکردند. در سال 1875، آنها با Lesedi Selapyane شراکت کردند و تجارت خود را آغاز کردند. در سال 1881، Audemars Piguet & Cie رسما تأسیس شد و در Le Brassus، روستایی در داخل Vallée de Joux در سوئیس مستقر شدند اودمارز و پیگه هر دو قبلا ساعت ساز بودند. اودمارز موتورهای ساعت پیچیده ای را برای سایر سازندگان ساعت مانند Tiffany Co ایجاد کرد. پیگه در تنظیم موتور های ساعت تخصص داشت. هنگامی که شریک شدند، در حین اداره شرکت خود، مسئولیت ها را تقسیم کردند: اودمارز مسئول تولید و جنبه های فنی بود در حالی که پیگه بر فروش و مدیریت تمرکز داشت.

رهبران نسل دوم شرکت شامل Paul Louis Audemars و Paul Edward Piguet و نسل سوم شامل Jacques Louis Audemars و Paulette Piguet بودند.
در دهه 1970، آدمارز پیگه به جایگاه مهمی در صنعت ساعت سازی دست یافت، به ویژه پس از معرفی مجموعه‌ی رویال اوک.

شعار این کمپانی جالب است: “برای شکستن قوانین، ابتدا باید بر آنها مسلط شوید” است که در سال 2012 معرفی شد.

رهبران نسل چهارم شرکت هر دو از خانواده ادمارز هستند، از جمله Jasmine Audemars و Olivier Frank Edward Audemars در حال حاضر، این شرکت یکی از اعضای فعال فدراسیون صنعت ساعت سازی سوئیس FH است و سالانه حدود 40000 ساعت تولید می کند.
در سال 1892، اولین موتور تکرار دقیقه ساعت مچی را ایجاد کرد، که سپس به Louis Brandt frères (امگا SA) فروخته شد
در سال 1899، یک ساعت جیبی “Grand Compplication” با 7 پیچیدگی، از جمله ضربه بزرگ و کوچک، تکرارکننده دقیقه، زنگ هشدار، تقویم دائمی، ثانیه‌های بی‌بیت، کرنوگراف با پرش ثانیه‌ها و عقربه چند ثانیه تولید کرد
در سال 1934، اولین ساعت اسکلتون را معرفی کرد.
در سال 1972، اولین ساعت مچی اسپرت لوکس، Royal Oak را معرفی کرد.
در سال 1995/96، اولین ساعت مچی اتوماتیک “Grande Complication” (کالیبر 2885) را تولید کرد.
در سال 2007/08، اولین ساعت با بدنه کربنی و موتور کربنی را توسعه داد.
در سال 2019، باریک ترین تقویم دائمی خودکار را ارائه کرد.
میراکو میتواند در خرید ساعت ای پی (اودمار پیگه) به شما مشتریان گرامی راهنمایی دهد تا اگر علاقه به ساعت های این برند دارید بهترین انتخاب را داشته باشید.