در حال نمایش 3 نتیجه

این کمپانی ایتالیایی تاریخچه ای سرتاسر قدیمی دارد. در سال 1906 میلادی خانۀ گوچی در فلورانس توسط مؤسس اصلی این برند یعنی گوچیو گوچی بنا نهاده شد. 14سال بعد کمپانی شروع به تولید کالاهای لوکس کرد.
در سال 1953میلادی بعد از مرگ گوچیو، فرزند او توانست شرکت را توسعه دهد و در شهر نیویورک شعبه ای دیگر افتتاح کرد. توسعۀ بیشتر شعبه های گوچی در دهۀ 60میلادی شدت گرفت و در شهر هایی از جمله لندن، توکیو و پاریس توانست جایگاهی پیدا کند.

سال ورود گوچی به صنعت ساعت مچی 1990میلادی بود. سال 1999میلادی، برای کسب جایگاه در بازار ساعت مچی، گوچی گام هایی بزرگ را در جهت خرید شرکت های دیگر برداشت. گوچی شرکت Yves Saint Laurent Couture و Sanofi Beaute را خرید و همچنین هفتاد درصد از سهام Sergio Rossi را از آن خود کرد.

ساعت های این کمپانی زیر ذره بین آقایان و بانوانیست که با خط مد حرکت میکنند. استیل ضد زنگ، شیشه های کریستالی و فلز نقره نقاط قوت این کمپانی در جهت استفاده از متریال خوب برای ساعت های خود است.
میراکو میتواند در خرید ساعت گوچی به شما مشتریان گرامی راهنمایی دهد تا اگر علاقه به ساعت های این برند دارید بهترین انتخاب را داشته باشید.