در حال نمایش 7 نتیجه

یکی دیگر از کمپانی های تقریباً نوپایی که سر و صدای بسیار در صنعت ساعت سازی برپا کرد همین برند خواهد بود.
مایکل کورس همانند برند های گوچی و یا کارتیه و یا ورساچه از ابتدا به خلق اکسسوری هایی همچون کیف، لباس، کفش و … پرداخت. این کمپانی در سال 1981 میلادی توسط آقای کورس تأسیس شد. مؤسس کمپانی اسم خود را برروی این کمپانی قرار داد تا شاخصی برای شهرت این برند باشد.

بعد از جلب توجه بسیار از سوی طرفداران صنعت پوشاک، کمپانی با پیشنهاد از سوی مشتریان خود به تولید ساعت مچی هم نزدیک شد. در سال 2015 میلادی این برند توانست تولید ساعت مچی را آغاز کند و توانست در بیش از 500 مرکز خرید و 1500 بوتیک در سراسر دنیا جایگاه بسیار ویژه ای پیدا کند.

از مزیت های این برند آمریکایی الاصل، میتوانیم به قیمت معقولانه برای مصرف کننده اشاره کرد. بهای تقریبی ساعت های مچی این کمپانی در بازه ی 250 تا 500 دلار حرکت میکند.
یکی دیگر از نقاط قوت این برند، طراحی های بروز و همگام با مد و فشن خواهد بود. همینطور میتوانیم به دستاورد های مایکل کورس که با همکاری برند فسیل حاصل شده نیز اشارۀ کوتاهی هم کنیم.
میراکو میتواند در خرید ساعت مایکل کورس به شما مشتریان گرامی راهنمایی دهد تا اگر علاقه به ساعت های این برند دارید بهترین انتخاب را داشته باشید.