نمایش 1–12 از 24 نتیجه

یکی دیگر از برند هایی که به تازگی در کشور عزیزمان بسیار طرفدار پیدا کرد و موفق ظاهر شد قطعاً همین برند بوده و هست. بلاشک اسم لی کوپر برای همه آشناست. این برند از سال 1908 میلادی شروع به کار کرد و در سال های اولیۀ کار خود به سمت تولید اکسسوری هایی همچون ساعت نرفته بود.

از ابتدا به تولید پوشاک پرداخت حتی در ابتدای جنگ جهانی اول به تولید یونیفرم های منحصربه فرد برای پرسنل بیمارستان مشغول شد. این برند با اصالتی بریتانیایی، یکی از خوشنام ترین برند ها در تولید پوشاک هست.

در دهۀ اخیر با قدم نهادن در صنعت ساعت سازی مدعی ورود به دنیایی غیر از پوشاک شد. اتصال قطعات ساعت لی کوپر در هنگ کنگ انجام میشود؛ موتور ساعت های این برند در کشور ژاپن تولید میشود و این برند در سایۀ درخت انگلستان مشغول به جذب مخاطب خواهد بود.

از مهمترین نقاط قوت این برند میتوان به آبکاری بسیار بالای قاب و بدنه اشاره کرد که این مورد باعث میشود اکثر ساعت های لی کوپر در برابر خطر نفوذ آب یا رنگ پریدگی مقاومتی بسیار عالی از خود نشان دهند.

یکی دیگر از امتیازاتی که این برند به آن رسیده، قیمت مقرون به صرفۀ آن در مقابل این کیفیت و کارایی هست که علاوه بر پکینگ شیک محصول به خودی خود یک مزیت برای خریداران تلقی میشود.