شنل/CHANEL

در حال نمایش 5 نتیجه

این کمپانی نمادی از ظرافت و جلال در میان تمامی ساعت های دنیاست. قدمت این برند به یک قرن میرسد. در سال 1913 میلادی خانم گابریله کوکو اولین مزون خود را زمانی تأسیس کرد که تنها به تولید ژاکت و لباس های مجلسی زنانه پرداخته بود. در طی دهه های بعدی، نام شنل یکی از پرآوازه ترین نام ها در صنعت پوشاک، جواهرات و اکسسوری شد.

در سال 1980 میلادی، شنل رویکردی نوین در جهت تولید جواهرات از خود نشان داد. به طوری که چشمگیر بودن جواهرات و اکسسوری های این برند از شخصی پوشیده نبود. همکاری های موفق و متعدد با برند های قدرتمند ساعت جهان از جمله اودمار پیگه یکی دیگر از گام های مؤثر شنل در دنیای ساعت مچی بود.

تمرکز شنل برروی تکمیل استایل بانوان بوده و هست. اکسسوری های جذاب دخترانۀ این برند هیچگاه از ذهن یک بانوی خوش سلیقه خارج نخواهد شد. از اولین دستاوردهای شنل در صنعت ساعت سازی میتوان به مدل خیره کنندۀ پریمیر (Premiere) و مدل رؤیایی J12 اشاره کرد که هرکدام برای خود آنقدر طرفدار پیدا کردند که تا به همین امروز هم دنبال کننده دارند.

از دیگر الهه های زیبایی که شنل به طرفداران خود معرفی کرد مدل Mademoiselle Prive بود. در ساعت های شنل چه از طلا (یا فلزی گرانبها) چه از استیل ضدزنگ استفاده بشود طرفداران خاص خود را همیشه خواهد داشت.

ساعت شنل میتواند یک اکسسوری بسیار زیبا باشد و شما میتوانید از میراکو مدلهای متفاوت خود را خرید کنید.

شنل/CHANEL