سیتیزن/CITIZEN

نمایش 1–12 از 14 نتیجه

Citizen Watch Co., Ltd یک شرکت الکترونیکی است که عمدتاً به خاطر ساعت‌هایش شناخته می‌شود و شرکت اصلی یک گروه شرکتی جهانی ژاپنی مستقر در نیشیتوکیو، توکیو، ژاپن است. علاوه بر ساعت‌های برند سیتیزن، مادر شرکت ساعت آمریکایی Bulova است و همچنین به دلیل تولید لوازم الکترونیکی کوچک مانند ماشین‌حساب معروف است.

این شرکت در سال 1930 توسط سرمایه گذاران ژاپنی و سوئیسی تاسیس شد. این مؤسسه تحقیقاتی ساعت شوکوشا (تاسیس در سال 1918) و برخی از تأسیسات کارخانه مونتاژ در یوکوهاما در سال 1912 توسط ساعت ساز سوئیسی رودولف اشمید افتتاح شد.

نام تجاری Citizen برای اولین بار توسط اشمید در سال 1918 در سوئیس برای ساعت هایی که در ژاپن فروخت ثبت شد. توسعه این نام تجاری در دهه 1920 توسط Count Gotō Shinpei با این امید که ساعت ها بتوانند برای عموم مردم مقرون به صرفه شوند، حمایت شد. رشد Citizen تا جنگ جهانی دوم متکی بر انتقال فناوری از سوئیس بود.

در سال 2010، Miyota (Citizen Watch) ژاپن موتور جدیدی را معرفی کرد (UHF 262 kHz) که از یک کریستال کوارتز سه شاخه برای خط Precisionist یا Accutron II استفاده می کند، نوع جدیدی از ساعت کوارتز با فرکانس فوق العاده بالا (262.144 کیلوهرتز). ) که ادعا می شود تا +/- 10 ثانیه در سال دقیق است و به جای عقربه دومی که در هر ثانیه می پرد، دارای یک عقربه دوم نرم و روان است.

ساعت‌های Eco-Drive یکی از دستاورد های مهم این برند است از باتری استفاده می‌کنند که توسط پنل خورشیدی پنهان شده در زیر صفحه ساعت شارژ می‌شود. در سری نادر و متوقف شده Eco-Drive Duo، نیروی خورشیدی با یک منبع برق کوارتز خودکار تکمیل شد.

سیتیزن همچنین ماشین حساب و سازمان دهنده های الکترونیکی کوچک تولید می کند. برخی از وسایل غیر ساعت مانند تلویزیون های دستی و چاپگرهای کامپیوتری با نام تجاری Citizen به بازار عرضه شده اند.

در دهه 1980، تعدادی از بازی های الکترونیکی دستی با نام تجاری Q&Q به فروش می رسید.

در 10 ژانویه 2008، Citizen شرکت Bulova Watch Company را به قیمت 250 میلیون دلار خریداری کرد و گروه Citizen را به بزرگترین ساعت ساز جهان تبدیل کرد.
در سال 2016، سیتیزن گروه فردریک کنستانت سوئیس را خریداری کرد.
در سایت میراکو مدلهای زیبای سیتیزن قابل تهیه و خریداری میباشد.

سیتیزن/CITIZEN