در حال نمایش 11 نتیجه

==> تیسوت (TISSOT) یک شرکت ساعت سازی سنتی سوئیسی با سابقه ای طولانی است. در حالی که بسیاری از افراد جوان ممکن است از تاریخچه غنی این برند اطلاعی نداشته باشند، طرفداران بالای 40 سال احتمالاً این برند را کاملاً می شناسند.
==> ریشه‌های تیسوت به سال 1853 باز می‌گردد، زمانی که این برند در شهر لو لوکل سوئیس توسط چارلز-فلیسین تیسوت و پسرش چارلز-امیل تیسوت تأسیس شد.

==> لولوکل به عنوان مرکز ساعت سازی سوئیس در نظر گرفته می شود، جایی که بسیاری از برندها در آنجا شروع به کار کردند و هنوز هم تا به امروز ساکن آنجا هستند. برخی از نام‌های برجسته محلی عبارتند از میدو، زودیاک، اولیس ناردین، زنیت، مونت بلانک، سرتینا و تیسوت.

==> این برند یکی از معروف ترین نام های تجاری سوئیسی بود و ساعت های شگفت انگیزی از جمله Tissot Navigator تولید کرد. این اولین ساعت تولید انبوه بود که دارای 24 منطقه زمانی بود. هنوز هم می توانید چند نمونه از این مدل را با قیمتی بین 3000 تا 6000 دلار پیدا کنید.

==> هنگامی که انقلاب کوارتز رخ داد، تیسوت نیز به شدت تحت تأثیر قرار گرفت. در نتیجه، برند مجبور شد در استراتژی خود تجدید نظر کند. پس از تغییر به تولید ساعت‌ کوارتز در اوایل دهه 1970، این برند دوباره بر نوآوری تمرکز کرد.

اما درست قبل از تغییر به کوارتز، تیسوت اولین ساعت اتوماتیک پلاستیکی جهان را در سال 1971 منتشر کرد، Tissot Astrolon، با نام مستعار IDEA 2001. حتی پس از اینکه کوارتز به طور کامل کنترل شد، این نام تجاری به کاوش بیشتر مواد جدید ادامه داد.

==> در سال 1985، تیسوت به طور رسمی ساعت RockWatch ساخته شده از گرانیت آلپاین را منتشر کرد. من به وضوح به یاد دارم که تیسوت تبلیغات زیادی برای این ساعت انجام داد که نادیده گرفتن آن سخت بود.

==> یک سال بعد، این برند دو تایمر را منتشر کرد، یک ساعت نمادین دیگر از این برند و اولین ساعتی که دارای نمایشگر زمان آنالوگ و دیجیتال است. جستجو برای مواد منحصر به فرد ادامه یافت و در نتیجه PearlWatch در سال 1987 و WoodWatch در سال 1988 تولید شد.

==> برای خرید ساعت تیسوت میتوانید مدلهای متفاوتو بروز آن را در فروشگاه میراکو جستجو و خریداری کنید.