نمایش 1–12 از 24 نتیجه

در صنعت جواهرسازی نام بولگاری با این قدمت کهن غیر قابل انکار خواهد بود. یک برند بسیار با اصالت از تأسیس آن چیزی حدود 150 سال میگذرد. مؤسس این برندِ جاودانه، آقای سوتیریو در ابتدای کار به تولید ظروف نقره ای و اشیاء تزئینی میپرداخت و از سال 1905 بصورت تخصصی به تولید جواهرات خاص روی آورد.

پس از مرگ وی و جهش های صنعتی که به شهرت جهانی بولگاری انجامید، شرکت در سال 1950 میلادی در جهت طراحی و تولید اکسسوری بسیار خاص و متفاوت قدمی جدید نهاد و در اولین طراحی ساعت این کمپانی، بولگاری با الهام از ماری که به دور دست بخزد ساعتی افسانه ای را خلق کرد.

طیف محصولات بولگاری:
بولگاری در حال حاضر دارای شش مجموعه ساعت مختلف است که سری‌های ساعت برای مردان و زنان طراحی شده است.
اول از همه، بولگاری سرپنتی (Bulgari Serpenti) وجود دارد، یکی از نمادین ترین و قابل تشخیص ترین ساعت های بولگاری با طراحی الهام گرفته از مار.
پس از آن، مجموعه کم‌کلاس‌تر اما نه کمتر لوکس Lvcea، الهام‌بخش ساعت‌های آفتابی رومی و ایده‌آل برای بانوانی است که به دنبال چیزی ساده اما معتبر هستند.
در مرحله بعدی مجموعه رویای دیواس بولگاری قرار دارد که مجموعه ای از متریال زیبا و هندسه جذاب را به نمایش می گذارد.
مجموعه بولگاری بولگاری شامل ساعت‌های مردانه و زنانه است که هر دو با نام برند حک شده در قاب آن مشخص می‌شوند.
ساعت بولگاری Octo با بدنه هشت ضلعی و طراحی فوق العاده شیک یکی از نمادین ترین ساعت های لوکس مردانه در بازار است.
سرانجام، بولگاری دو ساعت را نیز به عنوان ادای احترام به همکار قدیمی جرالد جنتا منتشر کرده است.

حقایق جالب در مورد بولگاری:
1) فروشگاه بولگاری در شماره 10 Via Condotti در رم به دلیل اینکه مرکز ثروتمندان و افراد مشهور جهان است که ستارگان سینما و افراد اجتماعی از جمله بازیگران نمایش نقره ای، ریچارد برتون و الیزابت تیلور در آن حضور داشتند، شهرت داشت. در واقع، از ریچارد برتون نقل شده است که می‌گوید: «تنها چیزی که الیزابت، ایتالیایی می‌داند بولگاری است».
2) بولگاری به ساخت ساعت و جواهرات لوکس محدود نمی شود. بعد از جواهرات همچنین عطرها را توسعه داد و در سال 2004 اولین هتل بولگاری را افتتاح کرد.
3) Octo Finissimo Tourbillo بولگاری که در سال 2014 در Baselworld ارائه شد، رکورد جهانی نازک ترین موتور توربیلون در بازار را به نام خود ثبت کرد.
4) بزرگترین فروشگاه بولگاری برج Bulgari Ginza در توکیو است که دارای یک بار و رستوران نیز می باشد.
5) در مورد تلفظ بولگاری تعجب می کنید؟ گفته می شود بول-گاه-ری [bʊlɡəri].

ساعت بولگاری را از کجا بخریم؟
میراکو میتواند در خرید ساعت بولگاری به شما مشتریان گرامی راهنمایی دهد تا اگر علاقه به ساعت های این برند دارید بهترین انتخاب را داشته باشید.