اینویکتا/INVICTA

نمایش 1–12 از 34 نتیجه

این برند قدمتی حدود دو قرن دارد و در سال 1837 میلادی توسط شخصی به نام رافائل پیکارد در لاشودوفوند سوئیس خلق شد.

نام Invicta برگرفته از کلمه ی Invincible به معنای شکست ناپذیر هست. برند اینویکتا بطور کلی معروف به ساعت های درشت و بزرگ با طراحی متفاوت است. اکثر مدلهای این برند مناسب برای آقایان خواهد بود با این حال مدل های زنانه این برند هم همچنان طرفدارهای خاص خود را دارد.
با اینکه این برند یک برند سوئیسی تلقی میشود اما در سالهای اولیۀ شروع تحت تأثیر محبوبیت سایر برند های لوکس سوئیسی قرار گرفت و در بازار جهانی ساعت مچی کم فروغ تر عمل کرد. در سال 1991 میلادی این کمپانی توسط یک شرکت آمریکایی خریداری شد و شناسنامۀ این برند به کشور آمریکا انتقال یافت.
بعد از تغییر هویت برند اینویکتا طراحی ها متفاوت تر شد و مجدد توانست جایگاه خودشو در بازار ساعت پیدا کند طوری که در سال 2020 میلادی، کمپانی اینویکتا با فروش حدود پنجاه میلیون دلار توانست رکورد جدیدی در فروش خودش کسب کند.

مدلهای این برند بسیار زودتر از سایر ساعتها به اتمام موجودی میرسد. چرا؟ تقاضای مدل های اینویکتا نسبت به تعدادی که وارد کشور میشود بیشتر است و بخاطر سایز بزرگ ساعت، تعدادی بسیار محدود وارد کشور میشود.
در کشورمان، محصولات های کپیِ برند اینویکتا قابل تهیه است که در همین سایت میتوانید مدل های مختلفِ های کپی این برند را مشاهده و اگر قصد خرید ساعت اینویکتا را دارید مدل مورد علاقه خود را خریداری کنید.

اینویکتا/INVICTA