امپریو آرمانی/Emporio Armani

در حال نمایش 12 نتیجه

در صنعت پوشاک نام برند جورجیو آرمانی یک نام قدرتمند و قوی بوده که نمیتوان جایگاه این برند را در پوشاک انکار کرد. لِیبل ساعت این برند با نام امپریو آرمانی در صنعت ساعت هم پیشرفت های قابل توجهی داشته و بخش زیادی از مد و اکسسوری را به خود اختصاص داده است.
جورجیو آرمانی، شروع کار خود را حدوداً 50 سال پیش آغاز کرده و توانایی های خود را به رخ کشیده است.
حدودا 20 سال بعد در اولین قدم های این برند در جهت تولید ساعت مچی، اولین نمونه کار آرمانی با همکاری فسیل (بزرگترین برند تولید ساعت در آمریکا) ساخته و با نام امپریو آرمانی (Emporio Armani) روانه بازار ساعت شد. بعد از استقبال، این برند ایتالیایی الاصل قوی تر و با طراحی های خاص تر، تا به امروز حایگاه واقعی خود را در صنعت ساعت سازی پیدا کرده.
در طول سال‌ها، کمپین‌های لباس Emporio Armani شامل دیوید بکهام (2008-2010)، ویکتوریا بکهام (2009)، کریستیانو رونالدو (2010)، مگان فاکس (2010)، ریحانا (2011) و رافائل نادال (2011) بود. کمپین تبلیغاتی ساعت این برند، شاون مندز (2019)، بود که در میان طرفداران به نمایش درآمده است.
میراکو میتواند در خرید ساعت امپریو آرمانی به شما مشتریان گرامی راهنمایی دهد تا اگر علاقه به ساعت های این برند دارید بهترین انتخاب را داشته باشید.
امپریو آرمانی/Emporio Armani